look tygodnia, Uncategorized
comments 3

Look Tygodnia: Boho Chic.

IMG_2460

Boho Chic!

Trend który opanował cały świat… Dziewczyny na ulicach wyglądają jak rodem wyciągnięte z lat 70-tych! Dzwony, rozszerzane rękawy, cieniutkie szaliki, okrągłe okulary i kapelusze, to tylko parę charakterystycznych cech stylu Boho. Tendencje w modzie powracają do nas co jakiś czas… Nie sztuka jest je odtworzyć, lecz sztuką jest je zinterpretować na nowo.

Moja wersja boho chic jest romantyczna… Zwiewne materiały, delikatna biżuteria w dużej ilości i  naturalne włosy. Do tego dobrałam hit wśród akcesoriów tego sezonu  – cieniutki szaliczek… Czarny, długi i zwiewny! Idealnie wydłuża nam optycznie sylwetkę po przez czarne pionowe linie, lecz odradzam go osobom z krótszą szyją, może wtedy dać niepożądany efekt.

Jak wam się podoba moja wersja Boho Chic??

IMG_2533

IMG_2544 IMG_2499 IMG_2473

IMG_2446 IMG_2530 IMG_2515

IMG_2534

Koszula – Zara

Stanik – H&M

Spódnica – Hector & Karger

Szalik – Zara

Buty – Lidia Kalita

Torebka – Chloe

Bizuteria – Pandora

Podziękowania dla Restauracji Porananas za udostępnienie swojego pięknego wnętrza :)

3 Comments

  1. Bluzka jest bardzo ładna… Ty świetnie w niej wyglądasz:-) Przyznaje, że w sklepie nie zawiesiłabym na niej oka :-( Czasami dobrze jest, gdy ktoś nam coś podpowie :-) Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>