look tygodnia, moda i uroda, polska marka, Uncategorized
Leave a comment

Mała Wielka Moda: PLNY Lala Kids

12063651_770320589780599_1928765705620860256_n

Tej marki chyba nie muszę Wam przedstawiać? PLNY Lala od paru lat tworzą charakterystyczne ubrania dla pewnych siebie dziewczyn, które nie boją się odważnych napisów na koszulkach i dobrze czują się w casualowych ubraniach. Marka PLNY Lala udowodniła wszystkim, że dress wcale nie musi być aseksualny! Marka z miesiąca na miesiąc rosła w siłę i coraz więcej dziewczyn przekonywała się do sexy casualu… ja byłam jedną z nich! Nie były to jedynie nastolatki ale również Mamy! Sama Elisa, właścicielka marki, jest Mamą, które wcale nie zrezygnowała z bycia sexy na rzecz wygody przy dziecku! Naturalnym ruchem firmy było stworzenie ubranek dla pociech klientek marki! Dla mnie? Strzał w dziesiątkę!!! Bodziaki „Warszawska Lala” stały się kultowym prezentem na każdym Baby shower :) Zatem poznajcie Elise Minetti… miałam przyjemność zadać jej parę pytań!

PLNY_KIDS_0811

Wywiad z projektantką PLNY LALA Kids Elisą Minetti

Zosia Ślotała: Marka PLNY LALA odnosi sukces na całym świecie! Skąd pojawił się pomysł, aby zacząć projektować rzeczy dla dzieci?

ELISA:  Zobaczyłam, że na rynku brakuje projektów w dobrym stylu, większość rzeczy jest takich samych. Chciałam zaproponować coś innego , coś co przed wszystkim spodoba się jako mamie i jako projektantce.

ZŚ: Gdy projektujesz ubranka myślisz bardziej o tym, żeby były w wygodzie rodziców (ubieranie malucha) czy ważniejszy jest dobry design?

ELISA: Najważniejszy jest styl! Wszystkie dzieci w przedszkolu są ubrane bardzo podobnie. Nie mam misji, ani przesłania, po prostu fajnie jest mieć coś czego nie mają wszyscy. Ciężko jest spotkać drugie dziecko w przedszkolu, które jest ubrane w taką samą rzecz.

ZŚ: Cały proces  produkcyjny Waszej marki powstaje w Polsce, wynika to z wygody czy wierzycie w polska jakość?

ELISA: Od zawsze robimy w Polsce! Cenimy jakość polskiej produkcji i mamy nad nią kontrolę co jest dla nas najważniejsze. Jest możliwość wprowadzenia zmian na każdym etapie np. jeżeli suwak jest za słaby, w każdej chwili możemy wymienić na inny.
 ZŚ: Gdybyś była małą dziewczynką chciałabyś mieć takie ubrania w swojej szafie?

ELISA: No pewnie!

ZŚ: Mama i córka tak samo ubrane… Tak czy nie? Dlaczego?

ELISA: Tak! Zdecydowanie tak! Wiadomo są pewne granice…Jestem na nie, kiedy dzieci są ubrane w buty na obcasie, opięte spodnie, które są niewygodnie, maja makijaż czy przekute uszy! Nie wyobrażam sobie również, żeby dziecko czuło się niekomfortowo w swoich ubrankach podczas zabawy na placu zabaw, przedszkolu, w domu! Myślę, że jest to fajny pomysł na prezent! Jeżeli wiesz, że mama lubi i ubiera PLNY Lala, to jest to urocze, że jej dziecko dostanie taką rzecz. Bardzo dużo osób właśnie kupuje dla swoich znajomych, ich dzieci, siostrzenic. Koszulka kupiona w sieciówce, nie jest już oryginalnym prezentem, ponieważ można ja dostać w każdym centrum handlowym.

ZŚ: Jakie jest Wasze największe marzenie jeżeli chodzi o markę dziecięcą?

ELISA:  Na razie jest to faza projektu, chciałabym, żeby rozwinęło się to tak jak marka dla dorosłych. Na tą chwilę nie mam wielkich planów. Chciałabym, żeby rodzice zaczęli bardziej poszukiwać rzeczy i mieli więcej odwagi w ubieraniu swoich maluchów.

 ZŚ: Gdzie można kupić Wasze ubrania?

ELISA:  Stacjonarnie – w sklepach PLNY Lala w Warszawie (Koszykowa 20 ), online : www.holakids.pl

PLNY_KIDS_1761 PLNY_KIDS_3246 PLNY_KIDS_3498

 ANKIETA

1. Różowy czy niebieski? 

Różowy!

2. Wymarzony prezent z dzieciństwa?

Lalka Barbie

3. Jaki strój z dzieciństwa najbardziej zapadł Ci w pamięć?

Kostium krakowiaczka

4. Twój best-seller?

Bomber jacket „SUPERGIRL” & „SUPERHERO”

5.Gdybyś mogła odbyć podróż w jedno miejsce, gdzie by to było?

Tokio

6.Ulubiony film?

„Utalentowany Pan Ripley”

 7.Gdybyś miała jedną super-moc, jaka by to była?

Bycie w dwóch miejscach w tym samym czasie.

8.Ulubiony cytat?

 “Too bitch or not too bitch”

PLNY_KIDS_0183 PLNY_KIDS_1075 PLNY_KIDS_0811

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>