Męski blog lifestyle

Męski blog lifestyle

Kiedyś blogi lifestylowe były domeną kobiet. Pisały o wszystkim i o niczym. Testowały różne kosmetyki, pokazywały nowe ubrania czy przedmioty, które kupiły do domu. Mężczyźni z reguły wybierali bardziej sprecyzowane tematy, ich blogi były o sporcie, technologii czy motoryzacji. Dziś jednak męski blog lifestyle nikogo nie dziwi. Panowie coraz chętniej podejmują wiele różnych tematów na swoich blogach. O czym więc piszą i jak zarabiają pisaniem?

Tematyka bloga lifestylowego jest naprawdę różnorodna. Panowie piszą o kosmetykach, które dostali od sponsorów, testują sprzęty elektroniczne, testują nowe modele samochodów, piszą o relacjach damsko-męskich, swoich przygodach i innych. Coraz więcej mężczyzn pisze o psychologii oraz modzie. Panowie chcieliby wyglądać lepiej, dlatego też szukają porad w internecie. Coraz więcej osób chciałoby się inspirować jedną osobą i być na bieżąco w najnowszych trendach.

Dlaczego męski blog o stylu życia to coraz popularniejsza forma bloga i jak zarabiać pisząc na https://zbygniew.pl/?
Pisząc artykuły niszowe, na jeden temat, zamyka się możliwość zarabiania pieniędzy od sponsorów i producentów z innej kategorii. Przykładowo, jeśli piszemy o samochodach, nikt nam nie zleci napisania recenzji aplikacji na telefon. Dlatego blog męski lifestyle to zbiór wielu tematów w jednym miejscu. Pomysły na taki blog nigdy się nie kończą, a propozycje współpracy spływają z wielu stron. W jaki sposób można zarabiać, pisząc bloga? To bardzo proste, wiele agencji reklamowych wysyła blogerom darmowe gadżety, próbki lub produkty w zamian za recenzję. Ci, którzy mają większe zasięgi, mogą liczyć na wysokie wynagrodzenie za artykuł sponsorowany. Inną możliwością są tak zwane linki afiliacyjne. Po kliknięciu z link klient zostaje przekierowany na stronę producenta i po dokonaniu zakupu, bloger dostaje procent transakcji.

Jak widać, jeśli ktoś jest wytrwały i powoli buduje swojego bloga, może liczyć na dużo benefitów i nie może narzekać na nudną pracę. Jeżeli chcesz więc pisać męskiego bloga, lifestyle jest dobrym wyborem, kiedy ciężko jest zdecydować się na jeden tylko temat.

9 miesięcy ago

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *