Męski blog lifestyle

Męski blog lifestyle

Kiedyś blogi lifestylowe były domeną kobiet. Pisały o wszystkim i o niczym. Testowały różne kosmetyki, pokazywały nowe ubrania czy przedmioty, które kupiły do domu. Mężczyźni z reguły wybierali bardziej sprecyzowane tematy, ich blogi były o sporcie, technologii czy motoryzacji. Dziś jednak męski blog lifestyle nikogo nie dziwi. Panowie coraz chętniej podejmują wiele różnych tematów na swoich blogach. O czym więc piszą i jak zarabiają pisaniem?

Tematyka bloga lifestylowego jest naprawdę różnorodna. Panowie piszą o kosmetykach, które dostali od sponsorów, testują sprzęty elektroniczne, testują nowe modele samochodów, piszą o relacjach damsko-męskich, swoich przygodach i innych. Coraz więcej mężczyzn pisze o psychologii oraz modzie. Panowie chcieliby wyglądać lepiej, dlatego też szukają porad w internecie. Coraz więcej osób chciałoby się inspirować jedną osobą i być na bieżąco w najnowszych trendach.

Dlaczego męski blog o stylu życia to coraz popularniejsza forma bloga i jak zarabiać pisząc na https://zbygniew.pl/?
Pisząc artykuły niszowe, na jeden temat, zamyka się możliwość zarabiania pieniędzy od sponsorów i producentów z innej kategorii. Przykładowo, jeśli piszemy o samochodach, nikt nam nie zleci napisania recenzji aplikacji na telefon. Dlatego blog męski lifestyle to zbiór wielu tematów w jednym miejscu. Pomysły na taki blog nigdy się nie kończą, a propozycje współpracy spływają z wielu stron. W jaki sposób można zarabiać, pisząc bloga? To bardzo proste, wiele agencji reklamowych wysyła blogerom darmowe gadżety, próbki lub produkty w zamian za recenzję. Ci, którzy mają większe zasięgi, mogą liczyć na wysokie wynagrodzenie za artykuł sponsorowany. Inną możliwością są tak zwane linki afiliacyjne. Po kliknięciu z link klient zostaje przekierowany na stronę producenta i po dokonaniu zakupu, bloger dostaje procent transakcji.

Jak widać, jeśli ktoś jest wytrwały i powoli buduje swojego bloga, może liczyć na dużo benefitów i nie może narzekać na nudną pracę. Jeżeli chcesz więc pisać męskiego bloga, lifestyle jest dobrym wyborem, kiedy ciężko jest zdecydować się na jeden tylko temat.

12 miesięcy ago

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *