polska marka, top 5 inspiracji, Uncategorized
comments 3

Polska Marka: Just Paul Mini

DSC_0440mb_logo

Dziewczyny!

Nie wiem czy znacie (jeśli nie to koniecznie musicie poznać) polską markę, stworzoną przez Justynę Grupińską i Paulę Olechowską – Just Paul. To młoda marka modowa, która podbiła serca kobiet. Dosłownie! Piękne wzory, kobiece kroje i krótkie serie stały się kluczem do sukcesu, o czym świadczy ilość zachwytów i komentarzy pod ich stylizacjami na Facebooku czy Instagramie.

Dziewczyny, prywatnie mamy cudnych dzieciaków, za namową swoich klientek postanowiły rozszerzyć asortyment o serię produktów dla dziewczynek ( to na początek – wkrótce pojawią się propozycje dla chłopców) pod nazwą Just Paul Mini.

Zwiewne sukienki w wersji maxi, tuniki, spódniczki wyprodukowane są z najwyższej jakości, bawełnianych dzianin. Rosną wraz z dzieckiem, więc nie jest to propozycja na jeden sezon.

Same zobaczcie – jestem ciekawa Waszych komentarzy.

Miłej soboty!!!!

DSC_0409mb_logo DSC_0347mblogo DSC_0423mb_logo DSC_0428mb_logo DSC_0437mb_logo DSC_0440mb_logo DSC_0518mb_logo DSC_0523mb_logo DSC_0533mb_logo IMG_8726mb_logo IMG_8731mb_logo IMG_8745mb_logo

3 Comments

  1. Moim zdaniem dla dziewczynek pasuje srylizacja ze spodniczka w falbanki. Sukienki z odkrytymi ramionami sa zbyt kobiece jak na tak male dzieci a dlugosc jest na pewno niewygodna.

  2. Ubranka fajne, jednak te długie suknie mogą skutecznie przeszkadzac w zabawach, nie mówiąc o tym, że łatwo się w nie zaplątac i upadek gwarantowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>