ciąża, look tygodnia, moda i uroda, Uncategorized
comments 5

Stawiamy na koronki !

IMG_0854

W zeszłe lato zakochałam się w koronkach po moich wakacjach na Mykonos gdzie wszystkie dziewczyny na swoich pięknie opalonych ciałach eksponowały koronki w każdej możliwej formie –  sukienek, spodenek, bluzek, narzutek. Prawdziwy zawrót głowy!

Planując moja kolekcję wiedziałam, że muszę stworzyć przynajmniej jeden model z koronką. Po konsultacjach z bardziej doświadczonymi mamami i analizując własne potrzeby doszłam do wniosku, że luźna koszula będzie idealna dla kobiet w ciąży, ponieważ nie uwiera, zakrywa każdy rozmiar brzuszka, a służyć nam będzie  po porodzie, gdyż jest przystosowana do karmienia. Oczywiście jest też bardzo sexy :)

Do białej koszuli dobrałam czarne spodnie oczywiście na gumce. Dla Pań, które czują się dobrze w ciąży i dają radę na szpilkach proponuje obcasy z bardzo modnymi w tym sezonie frędzlami.

Zwieńczeniem dzisiejszej stylizacji i wisienką na torcie jest „it bag” czyli ponadczasowa torebka Chloe w intensywnej czerwieni! Troszkę na nią zbierałam ale wiem, że będzie mi służyła przez wiele lata!

Koszula – Just Paul Maternity by Zosia Ślotała

Spodnie – Just Paul Maternity by Zosia Ślotała

Szpilki – Zara

Torebka – Chloe / Vitkac

 

Podziękowania dla Domu Handlowemu Vitkac dla użyczenie tarasu. 20150422-IMG_0873 20150422-IMG_0914 IMG_0846   IMG_0868

5 Comments

  1. martka says

    Kiedy będzie dostępna całą kolekcja? Na stronie jest nie wszystko :( między innymi ta tunika i taka długa kwiecień sukienka na ramiączkach.

    • Zosia Ślotała says

      Tunika bedzie dostepna od dzisiaj natomiast sukienka bedzie jutro :)

  2. Piękny przykład, jak cudownie można wyglądać w ciąży. Baaa i nawet szpilki nie przeszkadzają. Look klasa. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>